2015. augusztus 24., hétfő

Konzervgyári raktári betanított munka Angliában! Akár nyelvtudás nélkül!

Munkakörök:
Raktári áru összekészítő

Feladat:
A kapott megrendelések alapján a megfelelő termékek mennyiség szerinti összeállítása, és a kiszállításra történő előkészítése
Elvárások:
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Gyorsaság
  • Pontosság
Munkaidő, bérezés:
  • több műszakos munkarend
  • reggel:6-14, fizetés 6,5GBP/óra
  • délután: 14-22, fizetés: 7,5 GBP/óra
  • éjszaka:22-6,fizetés:8,12 GBP/óra
  • heti 40 óra felett:9,75 GBP/óra van fizetve a ledolgozott óraszám
  • évi 28 nap szabadság
Albérlet:
biztosítva, de önköltséges

Kiutazás:
önköltséges,egyénileg vagy csoportosan

Munkaruhát vinni kell:
acél betétes bakancs, jogging vagy farmer alsó,póló/vékony hosszújjú

Jelentkezni lehet nyelvtudás nélkül is, ha hajlandó megtanulni egy pár mondatot és a kitöltendő jelentkezési lapokat.

Jelentkezni
- fényképes önéletrajzzal, ha van akkor angol legyen
- kulfoldiallaslehetosegek@gmail.com
- tárgy mezőbe írja oda, a választott pozíciót "AL-0824 Konzervgyári raktári betanított munka"
- illetve jelölje meg, hogy van e angol tudása vagy hajlandó megtanulni

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése