2015. augusztus 10., hétfő

Textilelosztó Londoni szállodákba, akár nyelvtudás nélkül!

London több neves szállodájába keresünk dolgozókat, fenti pozícióra. A munkavégzés helye London belvárosi forgatagban elhelyezkedő több szintes szállodákban van.

Elvárások:
- A munkavállaló Jó alkalmazkodó tulajdonsággal rendelkezik,
- kollégákkal és vendégekkel kapcsolatteremtő,
- jó kommunikációs képességű,
- csapatban dolgozni tudó és bíró munkavállalókat várunk.
Mint Linen Porter, biztosítja a magas szintű tisztaságot és a karbantartást minden szobában, vendég folyosókon, és tároló helyiségekben a szálloda minden szintjén.
- férfiakat
- hölgyeket
- párokat
- baráti társaságokat is el tudunk helyezni ebben a pozícióban.

A munkakör betölthető nyelvtudás nélkül, ha hajlandó megtanulni kb 30 angol szót, amit rendelkezésre bocsátunk.

A munka, teljes, bejelentett, heti 40 óra,+túlóra lehetőség.

Fizetés:
- 6,5 GBP/óra-tól- 8,2 GBP/óra között
- minden második héten
- étkezés a munkaidő alatt egy alkalommal ingyenes biztosítva van

Feladatok nyelvtudás nélkül:
- tisztítandó ágynemű és a törölköző összeszedése,
- mosodába való levitelük
- valamint a tiszta ágynemű szortírozása
- a szállodai takarítók, szobalányok munkájának segítése
- minibár feltöltése
- folyosók és liftek tisztán tartása
- porszívózás

Feladatok alap angollal:
- a fentiek+
- jelentések készítése,(mi fogyott a mini bárból, iktatások, stb)
- ha valami meghibásodott, elromlott akkor azt jelenti a karbantartónak

A munka mellé albérletet tudunk adni,mely önköltséges.

Kiutazás: 08.15 vagy 08.22.

Ni number ügyintézésbe,bankszámlanyitásban, angol sim és Oyster kártya vásárlásában személyes, magyar kíséretet adunk,mely vonatkozik első napon a munkába kísérésre is.Valamint első hónapban angol nyelvórákat is adunk,ha szeretné.Ezt külön kell jelezni.

- fényképes önéletrajzzal a kulfoldiallaslehetosegek@gmail.com email címen, tárgy mezőben pozíció megjelölésével "AL-0810 Textilelosztó szállodákba"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése