2016. január 10., vasárnap

Londoni hotel takarítás azonnali kezdéssel! Nyelvtudás nem szükséges!

London 4* -os, 299 szobával rendelkező szállodájába keresünk 4 fő dolgozót.
Csatlakozzon Ön is a barátságos környezethez és csapathoz.

A munkakör:
- nyelvtudás nem feltétel

Elvárások:
- szorgalmas
- munkájára igényes
-tud figyelni a részletekre!

Feladatok:
- hálószobák
- fürdőszobák
- folyosók tisztítása
- ágyak tisztán tartása

Munkaidő:
-teljes
- bejelentett
- heti 40 óra garantált+túlóra lehetőség!

Amit kínálunk:
- 6,5- 8 GBP/közötti órabér(próbanapon nyújtott teljesítmény alapján)
- fizetés:minden 2. hét pénteken
- a munkához Londonban albérletet biztosítunk,mely önköltséges
- étkezés:a munkaidő alatt ingyenes biztosítva van
- éves 28 nap szabadság
- NI number ügyintézés
- bankszámlanyitás
- angol nyelvoktatás

Közvetítői Díj Nincs!

Várjuk párok jelentkezését is.

Jelentkezni a következő e-mail címen: kulfoldiallaslehetosegek@gmail.com
Tárgy mezőbe: "AL-0111 Viktória hotel takarítói munka"

Külföldi munkák - Külföldi állások egy helyen!

1 megjegyzés:

  1. Sziasztok engem érdekelne a meló és hogyan lehetne meg oldani a ki utazást .

    VálaszTörlés