2015. július 9., csütörtök

Autós házigondozás Angliában! Nyelvtudás előny, de nem feltétel!

Londoni partnerünk számára keresünk autós házigondozót.

Feladatok:
- Adott címlista alapján az idősek látogatása a saját otthonukban.
- Mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: tisztálkodás, étkezés, bevásárlás, kisebb házimunkák.

Elvárások a jelentkezőktől:
- B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
- Gondozói/egészségügyi tapasztalat előny, de nem feltétel,
- Nyelvtudás nélkül is jelentkezhetnek, mert a munkakör betöltése előtt kapnak tréninget, mely két részből áll:
- angol nyelvtanulás
- jobb kormányos vezetés elsajátítása
a tréninget is fizetik.

A feladatkörnek megfelelő személyiség:
- Munkabírás, terhelhetőség,
- illetve, ha nyelvtudás nélkül jelentkezik, akkor szorgalom és nyitottság, hogy megtanulja a feladat elvégzéshez kapcsolódó szavakat, kifejezéseket, egyszerű mondatokat.

A munka teljes és bejelentett. Napi 12 óra, sok túlóra lehetőséggel.
Fizetés: 7,35 GBP/óra az első 3 hónap próbaidő alatt, utána ha sikerül letennie egy vizsgát akkor 12GBP/óra lesz a fizetése, ha nem akkor marad az alap.

A munkavégzéshez GPS-t és autót biztosítanak, mely a munkaidőn kívül saját célra is használható!

A munka mellé albérletet biztosítunk, mely önköltséges.

Kiutazás: önállóan repülővel(önköltséges) vagy általunk szervezett csoportos utazással(önköltséges)

Érdeklődni, jelentkezni kulfoldiallaslehetosegek@gmail.com előzetesen e-mailen. Tárgy mezőbe: "autós házi gondozás"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése